icon

LEGO Life

2020.5 için
Android

4.0

2

Yaratıcılığa dayalı çocuklar için bir sosyal ağ

52k

Bu uygulamayı oyla

LEGO Life, çocuklar için, arama ve tarama özellikleri açısından Instagram'a çok benzeyen bir platformda LEGO'larla neler yaptıkları hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir sosyal ağdır.

Uygulama 13 yaşın altındaki çocuklar için tasarlanmıştır. Bunu kullanmak için bir kullanıcı hesabına kaydolmaları ve bir ebeveyn veya öğretmenin e-posta adresine bağlamaları gerekir. Bundan sonra, ilgilerini çeken her şeye göz atabilirler. Aslında, belirli oyuncaklara abone olabilirler, böylece LEGO Star Wars veya LEGO Batman gibi sadece sevdikleri setler hakkında bilgi alırlar.

Bilgi almanın yanı sıra, diğer kullanıcıların fotoğraflarını görebilir, derecelendirebilir ve favori olarak işaretleyebilirsiniz. Hatta sezgisel bir yayın oluşturma sistemi ile kendi yükleyebilirsiniz.

LEGO'larla kendi avatarınızı oluşturmak, kalbinizin arzusuna göre kişiselleştirmek de mümkündür. Bu uygulamanın gerçekten bir video oyunu olmadığını unutmayın; bunun yerine, bu iyi bilinen inşaat oyunu ile yeni şeyler inşa etmek ve keşfetmek için ilginç bir platform.
X